OFERTA


Szanowni Państwo

Zapraszam do przepięknej zielonej i sportowej miejscowości Szczyrk.

Pokoje gościnne Wiesiołek znajdują się w centrum sportów zimowych w Szczyrku. Do wyciągów "Czyrna-Solisko" można dojść pieszo. Trasy są idealne dla dorosłych jak i dla dzieci o różnym stopniu trudności. Piękna okolica w której znajdują się noclegi Wiesiołek - w dzień stanowi wspaniałe miejsce wypadowe dla narciarzy oraz piechurów górskich a w nocy zmienia się w miejsce wypoczynku i relaksu. Na gości odwiedzających Szczyrk czekają piękne trasy narciarskie, połączone ze sobą w jeden obiekt, ogromna liczba szlaków turystycznych o zróżnicowanym stopniu trudności, trasa biegowa narciarstwa klasycznego, ścieżki rowerowe, basen kryty.

Dysponujemy pokojami 2os., 3os., 4os. i 5 os. Noclegi Wiesiołek oferują pokoje z łazienkami oraz dostęp do ogólnej mini kuchni. Wyposarzone w czajnik bezprzewodowy, kubki, literatki, ręczniki.

Pokoje są bardzo przytulne, cieplutkie, ktore zapewniają wypoczynek po wypełnionm aktywnością sportową dniu. Pokoje gościnne Wiesiołek stanowią doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w Szczyrku w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym ale cechującym się niewygórowaną ceną.

Zapraszamy przez cały rok i życzymy miłego wypoczynku

Darmowe pogoda Szczyrk
Copyright by www.pokojewiesiolek.prv.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt graficzny: d4u.pl